Pranverë në Dhjetor, 31 Dhjetor 2018 - Sulltan Tv (Prezantueset)

KOMMENTARE

 • Sulltan tv e di pse jeni te sukseshem 😎😎😎 Sepse jeni nga ata qe ta vini ju &Nuk te falni me ne krye hekri Hekurishten 👌Sa i mireeee ai tullaci kapo kaplloqa 👍👍👍💖😚😚😚

  natalia malushinatalia malushiVor 2 Tage
 • I madhi salsanoooo

  Zhaku ZhakuZhaku ZhakuVor 9 Tage
 • Salsano 1

  Zhaku ZhakuZhaku ZhakuVor 9 Tage
 • Melamini mungon

  The Mighty Crack HeadThe Mighty Crack HeadVor 10 Tage
 • 😎😎😎

  Saimir GurajSaimir GurajVor 14 Tage
 • Kot fare pa melaminin 👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻😡

  Relax ApartmentsRelax ApartmentsVor 14 Tage
 • Melaminin Ku e keni te tre ishit me mire

  Klurant DurroKlurant DurroVor 15 Tage
 • Kush esht ajo goca me flok te zeza?

  Mikel MitiMikel MitiVor 15 Tage
  • Nevina Shtylla

   Bani InabBani InabVor 15 Tage
 • Melamin Berariiiiiii mungon

  E dua ForklorinE dua ForklorinVor 16 Tage
  • Berati

   GameAndTechnology YT 2019GameAndTechnology YT 2019Vor 14 Tage
 • Humor i shpif. E ka mire bota qe tallet me ne. Qeshin njerzit kot pa pike kuptimi si me thone ja po qesh dhe une.

  aquila21aquila21Vor 16 Tage
 • Shum bukur por me bukur po te ishte melamini

  shqiperia funnyshqiperia funnyVor 16 Tage
 • Si e ka emrin kjo prezantuesja se e harrova

  Ritjon QatajRitjon QatajVor 17 Tage
  • Nevina Shtylla

   Bani InabBani InabVor 15 Tage
 • Haha vetem nje femer ka qen e lumtur ne bote, eva, se skishte vjehrre😂😂😂

  Nik DentistNik DentistVor 17 Tage
 • kto po te kishin qen ne holland sdo ju kishin hyre ne si kto 😂😂😂😂😂

  last timelast timeVor 18 Tage
  • lastmn

   Bledar KapajBledar KapajVor 17 Tage
 • 😂 😂 😂 😂 😂

  Lorenc TMLorenc TMVor 18 Tage
 • shum bukur

  sergjon ilsergjon ilVor 18 Tage
  • sergjon il plp

   Bledar KapajBledar KapajVor 17 Tage
 • PUpupup humor 8 vjecareje, kalamajsh. Vend dhe njerez me komplekse, akoma mendja te shalet, gjatesia, aparenca dhe tallen me pamjen e tjetrit. Pupup o Zot sa fshatarest qe jeni dhe sa komplekse keni

  Tabula RasaTabula RasaVor 18 Tage
  • Tabula Rasa smerr vesh fare

   marsegli gjecimarsegli gjeciVor 12 Tage
  • Vathi belcot

   Vathi TashiVathi TashiVor 13 Tage
  • Ik ti m kanace

   youtube youtubeyoutube youtubeVor 17 Tage
 • super

  erestina Likcanierestina LikcaniVor 18 Tage
 • Si ka mundesi qe seshte me melamini? Keni humbur shume pike pa te.

  Ardit RamajArdit RamajVor 18 Tage
Pranverë në Dhjetor, 31 Dhjetor 2018 - Sulltan Tv (Prezantueset)